Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Dreństwo

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Krzywa

Grajewo(Dreństwo + 21 km)

650 000 zł136 m² 4 779,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:414 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej znajdujego się na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w Grajewie, na działce o powierzchni 414 m2. Mieszczą się na niej dwa budynki - garaż oraz dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rybczyzna(Dreństwo + 3 km)

249 000 zł4 504 m² 55,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zainwestuj w działkę nad jeziorem Dreństwo Możliwość wymiany na inną nieruchomość! Zaproponuj swoją ofertę Przedstawiamy ofertę działki nad jeziorem Dreństwo o powierzchni 4504 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie

Rajgród(Dreństwo + 3 km)

249 000 zł8 853 m² 28,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Poszukujesz działki z potencjałem nad jeziorem? Zapraszam! Chciałbym zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę zlokalizowaną przy samym Jeziorze Rajgrodzkim. Teren idealny do odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum

Grajewo(Dreństwo + 21 km)

210 000 zł37,96 m² 5 532,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

propozycja singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie o powierzchni 37,96 m2, w którego skład wchodzą: salon oddzielna kuchnia 1 ustawna sypialnia łazienka z wc korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Kopernika

Uzdrowisko,Augustów(Dreństwo + 21 km)

53,99 zł/m²25,93 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy 25,93 m | Augustów | duże witryny | parter Na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 25,93 m , zlokalizowany przy ul. Kopernika 4 w Augustowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dawidowizna

Dawidowizna(Dreństwo + 25 km)

240 000 zł3 800 m² 63,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Polecam Państwu atrakcyjną ogrodzoną działkę o powierzchni 3800m2 położoną we wsi Dawidowizna nieopodal Goniądza. Zapraszam do złożenia propozycji odnośnie ceny. Niewątpliwym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Rajgród

Rajgród(Dreństwo + 3 km)

1 200 000 zł150 000 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

***dzuża działka 15 ha Z linią brzegową nad jeziorem rajgrodzkim*** Zapraszamy na prezentację działki o powierzchni 15 ha z własną linią brzegową umiejscowioną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rybczyzna(Dreństwo + 3 km)

499 999 zł7 101 m² 70,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zainwestuj w działkę nad jeziorem Dreństwo Możliwość wymiany na inną nieruchomość! Zaproponuj swoją ofertę! Przedstawiamy ofertę działki nad jeziorem Dreństwo o powierzchni 7101 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Łoje(Dreństwo + 18 km)

185 000 zł1 534 m² 120,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1534 m , położona na skraju wsi Łoje w gminie Kalinowo. Nieruchomość posiada wydaną decyzję o warunkach zabudowy na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Pruska Mała

Pruska Mała(Dreństwo + 22 km)

2 490 000 zł330 m² 7 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:72 353 m²

Posiadłość z duszą pod Augustowem to natura i spokój, którego nie da się opisać słowami Czasem miejsce potrafi zatrzymać człowieka. Nie przez przepych, lecz przez spokój, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna Dreństwo

Dreństwo,podlaskie

520 000 zł2 990 m² 173 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku raju nad jeziorem? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż piękną działkę rekreacyjną o powierzchni 2990 m , położoną w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Dreństwo

Dreństwo,podlaskie

135 000 zł5 663 m² 23,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża działka rolna w malowniczej lokalizacji zaledwie 250 m od jeziora Dreństwo. Jezioro Dręństwo to bardzo malownicze i zaciszne jezioro rozlewające się na Pojezierzu Mazurskim, ma.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek